ייעוץ ביטוח וניהול סיכונים- שומרים על העסק וצומחים בחכמה.

כל עסק בכל רגע נתון, חשוף לסיכונים שונים, הסיכונים נמדדים בהתאם לסבירות המימוש שלהם, מהרמה הטכנית ועד הניהולית, ובעוצמת הפגיעה אשר נגרמת לעסק, החל מזמן, דרך עלות ועד כוח אנושי.

כבעלי עסקים אין ביכולתנו לדעת אם ומתי יהפוך הסיכון לממשי, הדבר אשר בשליטתנו הינו היכולת לנהל את מערך הסיכונים, ולהיערך מראש למגוון רחב של תרחישים.

קצב השינויים הטכנולוגיים, הסביבתיים והאחרים מביא איתו גם סיכונים מסוגים חדשים אשר לא היו ידועים לנו קודם (סיכוני מחשב) או שהתעצמו (גלי צונאמי) ואף שהינם תולדה של החמרה ברגולציה (זיהום) או שינויים פוליטיים (פיגועי טרור, טרור מחשבים). התעלמות מהשינויים ומבחינת משמעותם לגבי העסק שלנו עשויה להוביל לקטסטרופה ממנה קשה להתאושש.

 

במשרד עפרה רטנר לייעוץ ביטוח וניהול סיכונים מתמחים בעבודה מול חברות גדולות וארגונים. אנו מציעים מטריה רחבה של פתרונות יצירתיים המאפשרים לנהל את מערך הסיכונים באופן בטוח, יציב ויעיל לאורך זמן.

אמינות ושקיפות הינם ערכי הליבה אותם אנו מקדמים, אנו מחויבים באופן בלעדי ללקוחותינו, דואגים אך ורק לאינטרסים של העסק שלהם, ומייצגים את צרכיהם – בלבד –. בין אם בתהליך ליווי שנתי ובין אם בייעוץ פרטני-נקודתי, תמיד נתן ללקוחותינו את המענה המקצועי, היסודי ונכון ביותר, בשילוב עם ההכוונות וההמלצות המותאמות עבורם.

השקעה בייעוץ ביטוח וניהול סיכונים מתאימה לעסקים אשר מעוניינים ב:

  • ניתוח העסק והסיכונים המיוחדים לו
  • טיפול בסעיפי אחריות ושיפוי – טיפול עקבי ויעיל בהסכמי הביטוח ובסעיפי האחריות הרבים.
  • בניית תוכנית – מערך ביטוח המותאם לצרכי העסק ולאפיוניו הייחודיים
  • ייצוג מקצועי – במשא ומתן אל מול חברות הביטוח
  • ליווי נקודתי – וייעוץ מקצועי בתהליכי תביעות ביטוח
  • ליווי שוטף – בכל נושאי הסיכונים והביטוח השוטפים איתם מתמודד הארגון

מיפוי וזיהוי הצרכים הייחודיים לעסק בשילוב עם יידע וניסיון רב שנים בעבודה עם חברות הביטוח מאפשרים לנו להרכיב מפת המלצות ישימה ומקצועית אשר נותנת הכוונות ברורות כיצד לנהל את מערך הסיכונים באופן חסכוני, מדויק ובטוח.

הבנת הסיכונים וידיעת המשמעות של כל בחירה עסקית, מאפשרת צמיחה בצורה מתוכננת, יציבה וחכמה לאורך זמן.

 

ליצירת קשר 050-5551035 | 073-7881035

שרותים
  • contact-icon
    צור קשר